Inwestmat Eko, pompy ciepła
Serwis

serwis pomp ciepła Każde urządzenie prędzej czy później wymaga naprawy… Dla wielu zaczyna się wtedy problem… Serwis InwestMATeko sprawia, że Klienci naszej firmy nie mają żadnych problemów.

InwestMATeko do wszystkich wykonanych przez siebie zleceń oferuje Klientom profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Opierając się na najlepszych doświadczeniach, a także współpracując najlepszymi producentami instalowanego sprzętu zapewniamy usunięcie każdej usterki eksploatacyjnej. Wystarczy jeden telefon.

InwestMATeko gwarantuje swoim Klientom serwis oddany całkowicie do ich dyspozycji. Nasi pracownicy przyjadą na miejsce i pomogą nawet jeśli nasz Klient chce zapytać tylko jak na przykład ma programować dane urządzenie. Wychodzimy z założenia, że nasz Klient nie musi znać się na wszystkim – od tego ma serwis InwestMATeko, który pomoże w każdej sytuacji.

InwestMATeko dba o jakość oferowanych usług, dlatego w najkrótszym możliwym czasie usuwa usterki wynikłe z winy producenta sprzętu. Nasze umowy z renomowanymi producentami urządzeń montowanych przez InwestMATeko sprawiają, że naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne odbywają się na zasadach priorytetowych.

InwestMATeko w przypadkach wymiany urządzeń bądź konieczności ich serwisowania poza domem Klienta pracuje w systemie: „door to door”- odbierzemy od Klienta, naprawimy, na powrót zainstalujemy. Nasz serwis zdobył sobie zaufanie Klientów, które dzisiaj może też stać się Państwa udziałem.

InwestMATeko – nie ma takiego problemu, którego nie mógłbyś usunąć jednym telefonem do naszego serwisu.
Oferta .: Klimatyzacja Słupsk .: Pompy ciepła Słupsk .: Centralne odkurzanie .: Instalacje .: Firma .: Partnerzy .: Serwis .: Galeria .: Kontakt

© InwestMAT eko