Inwestmat Eko, pompy ciepła
Pompy ciepła

Wyobraź sobie, że na stacji benzynowej płacisz za litr paliwa, a dostajesz pięć litrów… Nieprawdopodobne?... Odwiedź InwestMATeko i dowiedz się jak z wykorzystaniem pomp ciepła możesz ogrzewając swój dom czy firmę obniżyć koszty minimum kilkakrotnie.

InwestMATeko proponuje swoim Klientom ogrzewanie z wykorzystaniem pomp ciepła. To technologia, która pozwala obniżyć koszty ogrzewania w stopniu nieporównywalnym z żadnym innym dotychczasowym rozwiązaniem.

Pompy ciepła odzyskują ciepło z ziemi (za pomocą instalacji wprowadzonych w odwierty czy ułożonej w ziemi poniżej poziomu przemarzania), z wody, z powietrza. W zależności od wyboru rozwiązania wzrasta stopień sprawności systemu grzewczego, a tym samym rosną oszczędności w opłatach za ogrzewanie.
A jeśli lato jest gorące i pragniemy chłodu?... Nic prostszego! Odwracamy obieg w pompie ciepła i teraz działa ona jak system klimatyzacji – zabierając ciepło z naszego domu i oddając je do ziemi.
I pamiętajmy: pompy ciepła to ekologiczne rozwiązanie.

InwestMATeko jest firmą kompleksowo wykonującą instalacje do ogrzewania pompami ciepła. Korzystając z własnych pracowników i własnego zaplecza technicznego realizujemy inwestycję „od pomysłu do odbioru”, a także obejmujemy ją serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Opieramy się na technologiach sprawdzonych na świecie i urządzeniach renomowanych firm.

InwestMATeko posiada unikalne na rynku doświadczenie w realizacji systemów grzewczych opartych na pompach ciepła. To pozwala nam znaleźć i wdrożyć rozwiązanie najlepsze dla Klienta – zarówno pod kątem doboru najwłaściwszych technicznych rozwiązań ogrzewania, jak i zaproponowania najniższych kosztów zrealizowania inwestycji.

Zapraszamy do naszej siedziby. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Oferta .: Klimatyzacja Słupsk .: Pompy ciepła Słupsk .: Centralne odkurzanie .: Instalacje .: Firma .: Partnerzy .: Serwis .: Galeria .: Kontakt

© InwestMAT eko