Inwestmat Eko, pompy ciepła
Klimatyzacja

Czy wiesz, że jeśli w pomieszczeniu jest zbyt gorąco pogarsza się nie tylko nasze samopoczucie, ale i wydajność pracy?... Nie musi tak być!

InwestMATeko to montaż systemów klimatyzacyjnych, które diametralnie poprawią komfort życia i pracy!


InwestMATeko jest firmą, która w oparciu o swoje doświadczenie montuje systemy klimatyzacyjne w nowo powstających obiektach, a także dostosowuje je do zainstalowania w dowolnych istniejących już budynkach. Profesjonalne przygotowanie naszej firmy sprawia, że każde zlecenie potrafimy wykonać.

InwestMATeko montuje klimatyzacje pod każde zapotrzebowanie. Małe pomieszczenia mieszkalne, biurowe, usługowe, domy jednorodzinne, hale produkcyjne, duże zakłady, kompleksy hotelowe, obiekty gastronomiczne i handlowe, szpitale – InwestMATeko realizuje każde zlecenie Klienta. Montujemy systemy klimatyzacji nawet w obiektach zabytkowych – takich jak Słupski Ratusz.

InwestMATeko bazuje na najwyższej jakości urządzeniach sprawdzonych firm europejskich i na doskonale przygotowanych do ich instalacji pracownikach. Naszą dewizą jest by Klient, który choćby tylko zastanawia się nad zainstalowaniem klimatyzacji znalazł w naszej firmie wszystkie odpowiedzi na swoje pytania, projekt techniczno finansowy, profesjonalną realizację zlecenia, a potem pełny serwis całości inwestycji.

InwestMATeko – w trosce o Twój komfort.

Oferta .: Klimatyzacja Słupsk .: Pompy ciepła Słupsk .: Centralne odkurzanie .: Instalacje .: Firma .: Partnerzy .: Serwis .: Galeria .: Kontakt

© InwestMAT eko