Inwestmat Eko, pompy ciepła
Instalacje grzewcze i wodno-kanalizacyjne

Planując wykonawstwo instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych nie musisz szukać wykonawców dla każdej z tych inwestycji. InwestMATeko zrealizuje kompleksowo Twoje zlecenie.

Czy nie prościej jest zlecić wszystkie instalacje jednej firmie, do której masz zaufanie? Klienci InwestMATeko bardzo chwalą sobie takie rozwiązanie. Jeden projekt, jeden wykonawca, pełna odpowiedzialność, jeden telefon serwisowy.

InwestMATeko, bazując na profesjonalnej kadrze pracowników, jest w stanie wykonać każde powierzone przez Państwa zlecenie. Jednocześnie doradzić już w fazie projektowania wszystkich instalacji – tak, żeby zarówno dobór materiałów jak i całościowe rozwiązania instalacyjne prowadziły do jak najkorzystniejszych rozwiązań technicznych i kosztowych. Nie trzeba wywarzać otwartych drzwi, wystarczy skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia.

InwestMATeko dzięki wieloletniej obecności na rynku może zaproponować swoim Klientom rozwiązania instalacji wodno kanalizacyjnych i grzewczych opartych o urządzenia i materiały renomowanych firm, a także zaoferować wykonawstwo całości bazując na wyjątkowej wiedzy i umiejętnościach naszych pracowników.

InwestMATeko – warto wiedzieć, żeby nasz Klient był zadowolony.

Oferta .: Klimatyzacja Słupsk .: Pompy ciepła Słupsk .: Centralne odkurzanie .: Instalacje .: Firma .: Partnerzy .: Serwis .: Galeria .: Kontakt

© InwestMAT eko