Inwestmat Eko, pompy ciepła
Firma InwestMATeko

firma Inwestmat Eko InwestMATeko – nie twierdzimy, że jesteśmy najlepsi... Taką opinię wyrażają nasi Klienci.

InwestMATeko jest firmą zajmującą się instalacją pomp ciepła, wykonywaniem instalacji wodno kanalizacyjnych, grzewczych, klimatyzacyjnych, montażem centralnego odkurzania, wdrażaniem systemów odzyskiwania ciepła nazywanych rekuperacją. W każdej z dziedzin działalności InwestMATeko nasi klienci mają zapewniony profesjonalny serwis.

InwestMATeko jako firma rozpoczęła działalność w 1992 roku opierając się na wcześniejszych, wieloletnich doświadczeniach kadry kierowniczej i personelu technicznego. To pozwoliło nam w krótkim czasie zdobyć zaufanie Klientów i ugruntować wiodącą pozycję na rynku województw Pomorskiego i Zachodniopomorskiego. Dzisiaj do Państwa dyspozycji InwestMateko oddaje:
  • wyjątkową wiedzę o każdym z realizowanych przez nas zadań,
  • profesjonalizm kadry pracowniczej wykonującej powierzone przez Klienta zlecenia,
  • najwyższej jakości urządzenia współpracujących z nami renomowanych producentów europejskich i światowych,
  • pełny serwis będący do dyspozycji Klienta bez żadnych ograniczeń czasowych i zadaniowych,
  • realne i przystępne ceny realizacji zamówień.

InwestMATeko jest firmą, która stawia sobie za cel opiekę nad Klientem od momentu, w którym zechce choćby tylko zasięgnąć naszej rady aż po pełne wykonawstwo i serwis powierzonego zlecenia – jeśli taka będzie wola Klienta. Gorąco zapraszamy do naszej siedziby, gdzie na każde Państwa pytań odpowiedzą doświadczeni pracownicy pomagając w podjęciu właściwej decyzji. Doradzimy, wspólnie znajdziemy najlepszy wariant techniczny, poszukamy najtańszej drogi realizacji zlecenia.

Wierzymy, że przekonani jakością oferty InwestMATeko wybierzecie Państwo naszą firmę do realizacji swoich celów.

Życząc podjęcia trafnej decyzji
Rafał Piniański
Oferta .: Klimatyzacja Słupsk .: Pompy ciepła Słupsk .: Centralne odkurzanie .: Instalacje .: Firma .: Partnerzy .: Serwis .: Galeria .: Kontakt

© InwestMAT eko