Inwestmat Eko, pompy ciepła
Centralne odkurzanie

Spróbuj zastanowić się ile czasu poświęcasz na odkurzanie…
Spróbuj wyobrazić sobie ile pyłków, a wraz z nim drobnoustrojów wywołujących alergie, wzbija się w powietrze podczas używania klasycznego odkurzacza….
A teraz pomyśl, że ten problem przestaje istnieć raz na zawsze!

InwestMATeko – systemy centralnego odkurzania.


System centralnego odkurzania pozwala zainstalować jednostkę ssącą poza strefą mieszkalną – na przykład w piwnicy, garażu, pomieszczeniu gospodarczym czy nawet na balkonie. To sprawia, że do gniazd w ścianie podłączasz tylko końcowy element zbierający, a cały kurz i pył wraz z drobnoustrojami – systemem rur w ścianach – jest usuwany poza strefę mieszkalną.

InwestMATeko jest doskonale przygotowana do montażu systemów centralnego odkurzania, a instalowany sprzęt pochodzi od renomowanych producentów. Nasza firma zaprojektuje system centralnego odkurzania, dobierze w zależności od potrzeb właściwy sprzęt, wykona kompleksowy montaż i obejmie całość serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

InwestMATeko posiada doświadczenie do instalacji systemów centralnego odkurzania w dowolnego rodzaju pomieszczeniach – od hal produkcyjnych poprzez biura, sklepy aż po domki jednorodzinne i mieszkania. Wykonujemy systemy centralnego odkurzania zarówno w nowo powstających obiektach jak i w już istniejących i eksploatowanych.

InwestMATeko – zapraszamy do naszej siedziby, bo na oszczędność czasu i zdrowia nigdy nie jest za późno.

Oferta .: Klimatyzacja Słupsk .: Pompy ciepła Słupsk .: Centralne odkurzanie .: Instalacje .: Firma .: Partnerzy .: Serwis .: Galeria .: Kontakt

© InwestMAT eko